• دفتر مرکزی : 88961637-021
  • به کانال تلگرام ما بپیوندید !

پوشاک اداری و یونیفرم زنانه حنانه، پیشرو با سابقه ای درخشان در صنعت پوشاک کشور

مانتو شلوار اداری

پوشاک اداری حنانه سالهاست با تولید و عرضه جدیدترین مدلهای مانتو شلواری اداری یکی از برترین برندها در حوزه پوشاک اداری زنانه در کشور است .مدل مانتو شلوار اداری در انواع طرح های ساده و متنوع موجود است و اگر شما تمایل دارید در محیط کارتان شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید بهتر است طرح و رنگ مانتو و شلوار اداری را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب کنید. همچنین برای کسب اطلاع از جدیدترین مدلهای روز می توانید هم اکنون با پوشاک اداری حنانه تماس حاصل فرمایید .

خانم ها از مدل مانتو و شلوار های رسمی و اداری به صورت روزانه استفاده می کنند بنابراین بهتر است این مدل مانتو و شلوار ها به گونه ای انتخاب شوند که تن پوشی شیک و زیبا داشته باشند و علاوه بر این رنگ مانتو و شلوار اداری باید از بین رنگ های تیره ای که مناسب با مکان های اداری هستند انتخاب شوند.

مدل مانتو اداری

مدل مانتو شلوار اداری با جدیدترین طرح های مد سال
طرح و رنگ پارچه مدل مانتوی اداری یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام انتخاب مدل مانتو های اداری باید مورد توجه قرار بگیرد. در ادامه انواع مدل مانتو شلوار اداری مناسب برای مکان های اداری مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

 مانتو شلوار های رسمی و اداری را بهتر است از بین مدل های ساده انتخاب کنید. انتخاب رنگ برای مدل مانتو رسمی یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اغلب خانم ها مانتو و شلوار های رسمی را از بین رنگ های تیره نظیر مشکی و قهوه ای و سورمه ای و خاکستری و … انتخاب می کنند که این مدل رنگ ها به دلیل تیره بودن جزء رنگ های رسمی و سنگین محسوب می شوند. اگر شما تمایل دارید شلوار و مانتو اداری خود را از بین رنگ های شاد و روشن انتخاب کنید رنگ هایی نظیر زیتونی و کرم و قهوه ای روشن می توانند برایتان بهترین انتخاب باشند.

 

بهتر است اندازه قد مانتوی اداری را با توجه به اندازه قد خود انتخاب کنید. جنس پارچه مانتو های اداری نیز یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد همچنین بهتر است در فصول گرم سال از مانتو های اداری و ساده با پارچه های خنک استفاده کنید. در فصول سرد سال بهتر است مدل مانتو های ساده با پارچه های ضخیم و رنگ تیره را برای پوشیدن در محل کار خود انتخاب کنید.
اگر شما تمایل دارید از مدل مانتو و شلوار های رسمی با پارچه های طرح دار در مکان های اداری استفاده کنید بهتر است طرح پارچه را با توجه به فرم اندام خود انتخاب کنید. مانتو هایی که در دوخت آن ها از پارچه ها با خط های عمودی استفاده می شود برای خانم ها با اندام چاق می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. خانم ها با اندام لاغر و متناسب می توانند از انواع پارچه های با خط های عمودی و افقی برای دوخت مانتو و شلوار رسمی خود استفاده کنند. منبع : آرگا

مدل مانتو و شلوار شیک اداری مدل مانتوی بلند و جدید اداری مدل مانتو زیبا و شیک اداری مدل مانتوی ساده و جدید اداری مدل مانتو شلوار اداری زیبا و شیک مدل مانتوی شیک و ساده اداری مدل مانتو و شلوار اداری مشکی مدل مانتو شلوار اداری ساده و مشکی مدل مانتو شیک اداری مدل مانتو شلوار رسمی و شیک مدل مانتو شلوار اداری رسمی و شیک مدل مانتوی جدید و شیک اداری مدل مانتو و شلوار اداری ساده و زیبا مدل مانتوی ساده و شیک رسمی مدل مانتو و شلوار مشکی اداری مانتو شلوار جدید و شیک اداری مدل مانتو و شلوار اداری ساده و زیبا مدل زیبا و شیک مانتو و شلوار رسمی مدل مانتو و شلوار خاکستری و زیبا اداری مدل مانتوی بلند و خاکستری اداری مدل مانتو زیبا و شیک اداری مدل زیبا و شیک مانتوی اداری مدل مانتو رسمی و اداری مدل مانتوی اداری شیک و جذاب مدل مانتو و شلوار اداری مدل مانتو و شلوار مشکی اداری مدل مانتو شلوار اداری مشکی مدل مانتو و شلوار شیک اداری مدل مانتوی شیک و زیبا اداری مدل مانتو و شلوار شیک اداری مدل مانتو بلند اداری مدل مانتو و شلوار شیک و جدید اداری مدل مانتو اداری مشکی مدل مانتو شلوار اداری ساده و شیک مدل مانتوی ساده و شیک اداری مدل مانتو شلوار اداری و رسمی مدل مانتو شلوار رسمی و شیک مدل مانتو و شلوار اداری زیبا مدل مانتو شیک و زیبا اداری مدل مانتو و شلوار رسمی و شیک اداری مدل مانتو زیبا و جذاب اداری مدل مانتو و شلوار اداری ساده و دخترانه مدل مانتوی قهوه ای اداری مدل مانتو شلوار اداری و جدید مدل مانتوی ساده و زیبا اداری مدل مانتو 2018 مدل مانتو ۲۰۱۸ شیک و جذاب زنانه و دخترانه (۵۰ مدل مانتو متفاوت) مدل پالتو ست مادر و دختر ۲۰ مدل پالتو ست مادر و دختر که عاشقش می شوید مدل پالتو مخمل زنانه و دخترانه مدل پالتو مخمل جدید با طرح های بسیار زیبا

 

 

 

 

پوشاک اداری و یونیفرم زنانه حنانه

دفتر مرکزی: ایران - تهران - شرق میدان فاطمی - شماره 45

تلفن دفتر مرکزی:  88961637 021     نمابر ( فکس ) : 88969238 021    

پست الکترونیک :  info@hananehdress.com     وب سایت : HananehDress.com

تلگرام : HananehDress@                  اینستاگرام : HananehDress@